درباره ما

شرکت مهندسی آرین خاک ایرانیان ( مسئولیت محدود) تولیدکننده، مجری و عرضه کننده ی مستقیم ورق های ژئوممبران مطابق با استانداردهای بین المللی و تایید از دانشگاه های معتبر ایران با بیش از یک دهه تجربه است. این شرکت با دارا بودن پرسنل حرفه ای و کارخانه ی تولیدی مجهز به دستگاه ها و خطوط تولید پیشرفته، ارائه دهنده ی خدمات درزمینه ی مربوطه است.

نوآوری در محصولات، تضمین کیفیت و جلب رضایت مشتری، تعهد طولانی مدت ما به شرکایمان است. نوآوری اصلی ما در زمینه ی تولید ژئوممبران ها شامل ژئوممبران سنگین (hdpe)،ژئوممبران سبک (lldpe) ،ژئوممبران (PVC)، ژئوممبران (VLDPE) و انواع دیگر محصولات ژئوسینتتیک مانند ژئوتکستایل، ژئوسل، جی سی ال(GCL) ، ژئوگرید و سیستم های زهکشی و غیره است. کلیه ی محصولات شرکت ازبهترین کیفیت برخوردار و دارای استانداردهای   GM13می باشند.

کارخانه ی تخصصی ما واقع در شهریار مجهز به دستگاه ها و خطوط تولید پیشرفته است، که امکان تولید محصولاتی با کیفیت بالا، در کوتاهترین ترین بازه ی زمانی تولید و پایین ترین قیمت را به منظور برآورده کردن تقاضای مشتریان، و همچنین ارائه ی خدمات پس از فروش فراهم می کند. بیشترین محصولات ما در راستا و همگام با همتایان بین المللی ما و پیشگام در این زمینه است.

آرین خاک ایرانیان انواع گوناگونی از محصولات ژئوممبران و سایر محصولات ژئوسینتیک را به سایر کشورها در خاورمیانه و آسیای میانه صادر می کند. مشتریان اصلی ما از سراسر نقاط ایران وسایر کشورها از جمله عراق، ازبکستان، ترکمنستان وغیره است.

آرین خاک ایرانیان، پیشتاز در زمینه ی تولید و بازاریابی محصولات ژئوسینتتیک وارائه ی خدمات مربوطه است، که با داشتن هماهنگی و انسجام در محصولات، قیمت و تامین نیازمندی های مشتریان داخلی و بین المللی به محبوبیت و اعتبار قابل توجهی در کشور و سطح بین المللی رسیده است. مهم ترین هدف مجموعه ی ما ایجاد فضای دلخواه برای مشتریان بوده است و همچنین تعهد ما در نوآوری و تمرکز بر کیفیت و تخصص صنعتی ما امکان همکاری بیشتر با مشتریان داخلی و خارجی را فراهم می کند.

آرین خاک ایرانیان

شرکت مهندسی آرین خاک ایرانیان

( مسئولیت محدود)

Arian Khak engineering company with over a decade of experience and installing over one million square meters of geosynthetic products (geomembrane, geotextile, geodrain, geomat, geobag, dimpled Sheet, geomesh, geonet) in Iran and Middle East, is now, ready to provide  services with the use of geosynthetic products…more